FIRMA V KUCHYNI

PROČ V KUCHYNI?

Jídlo spojuje lidi i kultury odpradávna. Kuchyň je tak často místem, kde shodíme všední starosti a dobré jídlo oblíbenou společenskou událostí. Proto jsme do toho prostředí přesunuly činnost, které se již dlouho věnujeme- rozvojové tréninky a teambuildingy.

KDO TO UPEČE A CO TO BUDE?

Jsme Hanka a Kristýna, dvě lektorky a instruktorky teambuildingů dohromady už deset let. Zároveň spolu rády vaříme. Ověřily jsem si, že proces vaření vyžaduje stejnou spolupráci a stejné kompetence jako práce na jakémkoliv jiném projektu. Plán, příprava a rozfázování, dobrá komunikace, delegování, výběr týmu, tah na cíl. A když se to povede, můžete se dobře najíst.

Připravily jsme pro vás tři unikátní programy v kuchyni, které cílí nejen na rozvoj týmu,ale na dobrou zábavu při společném vaření. S trochou umu se tak můžete nejen neformálně poznat ale i bohatě najíst.

 

Chcete se dobře pobavit a výborně najíst, chcete, aby to byla show?

KOLEGOVÉ NA SMETANĚ - chcete si užít společně večírek, aktivně se společně pobavit, shlédnout ohnivou show master chefa, pořídit si záznam z toho, jak pečete třípatrový dort, či zápasíte s langustou. A může to být i na lodi nebo v jiném zajímavém prostoru.

Chcete se vzájemně dobře poznat, společně si zavařit a navázat i jinou než formální komunikaci.

TÝM JAKO VÍNO - je před vámi společný úkol - uvařit menu, téma i druh kuchyně si vyberete předem. Zažijete společný úkol - sehnat ingredience, rozdělit si úkoly a společně realizovat dané menu. Úspěch záleží na vaší souhře a dobré komunikaci. Tedy společně do

Chcete rozvíjet konkrétní dovednosti díky společnému vaření?

ROZPAL PLOTNU ŠÉFE - řídit tým je někdy pěkně ožehavé. Proto jsme pro vás v bezpečí kuchyně vytvořili tréninkový program ve kterém půjde o vaření. Ano, přidáme vám k tomu ještě rozvoj leadershipu a jiných  kompetencí, time management, projektové řízení. To vše doprovázené nožem, prkýnkem a výbavou kořenek. Jak se váš tým popere s 5 chodovým menu?

Vaříme z lokálních potravin s potenciálem zero waste.

Přebytečné jídlo věnujeme organizaci pro občany v nouzi.

UMÍME TO I MIMO KUCHYŇ!

Nechce se vám zrovna vařit, ale máte zájem o rozvojový teambuilding? Vyberte si z dvou základních typů programů, konkrétní program vám ušijeme na míru kolektivu, tak abyste se dobře bavili. Fotky z našich akcí asi řeknou více než další slova.

1)Rozvoj dobrých vztahů a komunikace v týmu

2)Rozvoj týmové spolupráce

Kontakt