Mgr. Hana Březinová

O Hance v šesti větách
  • psycholožka, lektorka, trenérka a instruktorka, certifikovaný kouč
  • zkušenost s vedením projektů a týmů pouze formou vnitřní motivace (nezisková sféra)
  • HR konzultant, bussines partner a lektor v českých i zahraničních firmách
  • trenérka liniového i středního managmentu větších firem
  • zkušenost z managerské pozice v nadnárodní firmě
  • zkušenosti se zážitkově-reflektivním učením propojila s rozvojem soft skills a založila svou značku Inspirata
Hančin příběh

Hanka vystudovala psychologii a mediální studia na MU. Již při studiu se našla v práci s lidmi jako instruktorka. Zároveň pracovala jako např. jako shop konzultantka a v zákaznickém servisu. Svoje pracovní zkušenosti v komunikaci s lidmi se potom rozhodla zužitkovat jako lektorka soft skills kurzů. Začínala s kurzy komunikace a prodejních dovedností. Vedla projekty v několika neziskových organizacích a kariérním centru MU, později pracovala několik let jako interní lektorka a HR konzultantka ve společnosti Student Agency a regionální manažerka pro vzdělávání a HR ve společnosti Lidl. Na těchto pozicích školila, nastavovala procesy, trénovala manažery a byla rádcem pro práci s lidmi a všemožné komplikované situace, které tato práce přináší. To ji zaválo do světa koučinku. Proto k několika víkendovým kurzům přidala ještě certifikovaný výcvik a stala se akreditovaným koučem. V rámci své instruktorské práce se specializovala na firemní teambuildingy. Nyní se živí jako trenér, lektor a kouč na volné noze a zároveň ve několika společnostech dlouhodobě nastavuje koncepci vzdělávání a rozvoje zaměstnanců.

Externisté

Proto, abychom vám mohli zajistit komplexní služby na míru spolupracuji s externisty, kteří jsou odborníky v různých oblastech a umožňují nám tak nabídnout široké portfolio služeb.

Ing. Jiří Martíšek

Jirka je vzděláním technik, ale přesto se věnuje práci s lidmi. Specializuje se na neurolingvistické programování (NLP), jehož techniky a principy úspěšné komunikace využívá denně na sobě i ostatních. NLP koučinkem a workshopy pomáhá lidem lépe zvládat své emoce, zlepšovat vztahy s ostatními a cítit se dobře. Potkáte se s ním všude, kde se budeme bavit o emocích a komunikaci.

Mgr. Kateřina Lučan

Katka je koučka a manažerka s více než pětiletou zkušeností s projektovým managementem z českého I mezinárodního prostředí. Je absolventkou Erickson College ve Vancouver a držitelkou mezinárodního certifikátu Erickson Certified Professional Coach (ECPC).  V rámci našeho týmu se specializuje na transformativní koučink, týmový koučink a projektový mng.

Mgr. Veronika Hubíková

Verča je psycholožka a socioložka vedoucí seberozvojové a zážitkové kurzy, budoucí koučka a zároveň úspěšná obchodnice tělem i duší. V našem týmu se specializuje na efektivní komunikaci, prodejní dovednosti, sebepoznávací kurzy a práci s chybou.

Mgr. Tomáš Repka

Tomáš se živí jako integrativní psychoterapeut, v organizaci Spondea pak učí klienty zvládat vztek. V rámci kurzů Inspirata.cz se specializuje na relaxační techniky a na práci s tělem při odbourávání stresu.