VÁNOČNÍ VEČÍRKY

Vánoční večírky

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY PROGRAMŮ

Dejte letošnímu večírku šmrnc! Nabízíme vám několik typů programu, které dodají vaší vánoční party nový rozměr.

Máme rádi Česko

Soutěž inspirovaná stejnojmennou televizní soutěží. Jak dobře znáte hlášky z českých filmů? Troufáte si pantomimou ztvárnit hvězdy českého showbusinessu? A jak se orientujete na slepé mapě Česka?

moderovaná soutěž týmů
hodina a čtvrt

Půjčovna: karaoke a taneční podložky

Přivezeme, zapojíme, obsloužíme. Zbytek už je na vás. Užijte si na večírku karaoke party nebo si udělejte mejdan na tanečních podložkách.

záleží na vás
dokud budete moci mluvit 🙂

Hecni to!

Tady jde o rychlost, zručnost, a taky trochu o štěstí. V každém kole vysílá tým svého „koně“ do soutěžního klání. Vytvořte věž ze čtyř jablek, postavte pyramidu z kelímků, postavte plechovku piva na hranu. Zní to jednoduše, je to jednoduché, ale s velkou pravděpodobností před vámi stojí úkoly, které jste nikdy nezkoušeli. Krátké, vtipné aktivity, u kterých nevíte, jestli vás víc baví to sledovat nebo hrát.

moderovaná soutěž týmů
hodina a půl

Casino

Večerní róba, smoking, adrenalin a velké peníze  na každém stole. Chcete zažít atmosféru opravdového casina, ale neriskovat při tom výplatu? Pojďte si ho užít na vánočním večírku! Na začátku od nás dostanete herní finanční obnos pro vaše sázky. A když prohrajete? Můžete jít na drink, anebo si vzít úvěr v herní bance. Jako splátky nabízíte služby pro vaše kolegy, které se draží v závěrečné aukci. Nabídli jste do banku, že budete po dobu jednoho měsíce jednomu z kolegů vařit ranní kávu? A jste zvědavi, kdo tuhle směnku vydraží…?

soutěž jednotlivců, moderovaná aukce směnek
cca dvě hodiny

Dílny: výroba cool dárků

Vyrobte vlastnoručně dárek, který hrdě zabalíte pod vánoční stromeček. Na vašem večírku si s námi můžete vyrobit tyto dárky:

  • Přírodní hydratační krém na obličej
  • Přírodní balzám na rty
  • Olejový parfém
  • Kožený pletený náramek
  • Náramek z minerálů
dílny jsou na pozadí večírku, kdo chce, může se zapojit
cca 4 hodiny, výroba jednoho dárku max. 30 minut

Podívejte se na naše tipy, které vám usnadní večírkové přípravy ...

... nebo pojďte probrat vaši představu nezávazně s naší specialistkou Hankou.