Strategické workshopy

DOSÁHNĚTE DLOUHODOBÉHO ÚSPĚCHU

Rozvíjíte svou firmu a hledáte efektivní způsob, jak dosáhnout strategických cílů nebo vyřešit klíčové problémy? 

Jednorázové strategické workshopy nebo série setkání umožní vašemu týmu prozkoumat hlouběji strategické plánování, společně vybudovat cíl nebo identifikovat překážky a najít nejlepší řešení. Zároveň vynikajícím způsobem posílí vaši spolupráci a týmovou dynamiku.

 

Bez ohledu na to, zda jste start-up, střední podnik, nebo korporace, pomůžeme vám dosáhnout dlouhodobého úspěchu.

Jednotlivé strategické workshopy

Představujeme tři nejčastější témata workshopů, které se zaměřují na strategické plánování a rozvoj. Workshopy jsou interaktivní a praktické a umožní vám okamžitě využít nové poznatky ve vašem podnikání.

Vize, strategický směr a cíle jsou naprosto klíčové pro úspěch organizace. Pomáhají definovat to, čeho chcete jako firma dosáhnout a jakým způsobem se tam dostat.

Provedeme vás definováním inspirativní vize, stanovením strategických cílů a jejich implementací do každodenní práce a rozhodování.

 

Chcete zvýšit angažovanost zaměstnanců, snížit míru frustrace a pomocí toho zvýšit efektivitu fungování celé firmy?

Na workshopu se společně podíváme na 3 klíčové oblasti fungování vaší firmy, které jsou z pohledu jejího hladkého fungování naprosto nezbytné.

Společně zmapujeme komunikaci, odpovědnosti, role a podíváme se na motivaci vašich zaměstnanců.

Celou situaci nejen zanalyzujeme, ale srovnáme s optimálním stavem a navrhneme další kroky.

Firemní kultura má bezpochyby výrazný vliv na to, jak dobře funguje firma jako celek.

Během workshopů se ve spolupráci se zaměstnanci věnujeme tématům jako jsou hodnoty, komunikace, spolupráce, leadership, aj. Společně diskutujeme o tom, jaké jsou ty klíčové prvky té vaší firemní kultury a jak je nejlépe nastavit, posílit nebo rozvíjet.

Chcete dostávat novinky ze světa HR pravidelně do své e-mailové schránky? 
Náš newsletter je pak přímo pro vás…

Strategické workshopy na míru

Připravíme vám workshop, nebo sérii workshopů přímo na míru vašemu podnikání! Společně s vámi analyzujeme současnou situaci, identifikujeme vaše potřeby a přizpůsobíme workshopy tak, aby naprosto odpovídaly specifickým výzvám, kterým čelíte. Nezáleží na tom, zda se zaměřujete na rozšíření na nové trhy, restrukturalizaci firemních procesů nebo optimalizaci výkonu a výnosnosti - připravíme workshopy přímo na míru vašemu růstu. Kontaktuje nás prostřednictvím formuláře.

Náš tým je vám k dispozici

S námi získáte rovnou celý tým odborníků. Kombinujeme bohaté zkušenosti z oblasti HR, psychologie a managementu z desítek firem, které nám umožňuje nahlížet na věci do hloubky a z různých úhlů, abychom vám mohli poskytnout to nejlepší možné řešení.

Hledáte soft skills tréninky, které nejsou jen teoretické přednášky, ale skutečně užitečné v praxi?

U nás najdete tréninky nejen komunikace a leadershipu ale například i obchodních dovedností nebo well-beingu.