Vzdělávací tréninky

OSVOJTE SI NOVÉ DOVEDNOSTI RYCHLE A EFEKTIVNĚ

Hledáte soft skills tréninky, které nejsou jen teoretické přednášky, ale skutečně užitečné v praxi? Jsme tým odborníků, kteří se zaměřují na praktické tréninky a vzdělávání s důrazem na efektivitu.

Nabízíme tréninky v on-line formě prostřednictvím webinářů i osobně. Vyberte si ten, který vám nejvíce vyhovuje nebo společně připravíme trénink na míru vaší firmě a kultuře.

simulační hry a praxe

koučink a reflexe

prostor pro diskusi

Naše tréninky se vyznačují až 80% praktickou částí, která je založena na třech pilířích efektivního vzdělávání. Tyto prvky společně vytváří skvělou kombinaci, díky níž si účastníci tréninku mohou osvojit nové znalosti a dovednosti rychle a efektivně. Nejsme jen trenéři, ale také odborníci, kteří jsou v neustálém kontaktu s praxí. Rozumíme vašim potřebám a víme, jak řešit problémy, se kterými se vaši lidé setkávají.

Tréninky leadershipu a komunikace

Efektivně vést tým, zlepšit komunikační dovednosti, nebo porozumět lépe druhým lidem? Naučíme to vás i váš tým. Tréninky vás provedou naši zkušení lektoři.

Dnešní doba vyžaduje více než manažerské dovednosti. Staňte se vzorem, naučte se využívat vliv, vést pomocí vize a hodnot, pracovat s emocemi zaměstnanců a rozvíjet jejich talenty. Provedeme vás vedením rozhovorů, výběrem správných lidí do týmu, efektivní delegací úkolů a pochopením motivace zaměstnanců. Vybavíme vás nezbytnými nástroji pro úspěšné vedení lidí a dosažení výsledků.

Komunikace je základní dovednost pro práci s lidmi. Odhalujte nedorozumění, sdělujte důležité informace stručně, poskytujte konstruktivní zpětnou vazbu a nastavte si hranice. Zlepšete empatii, asertivitu a komunikaci v obtížných situacích. Poznejte svůj komunikační typ a naučte se přesvědčovat a budovat kvalitní vztahy prostřednictvím komunikace.

Kvalita komunikace utváří kvalitu našich vztahů.Naučíme vás otevřeně a konstruktivně komunikovat o nepříjemných věcech, zvládat neshody a konfliktní situace s klidem a pohodou a umět ustát emočně náročné situace. Pomůžeme pochopit různé postoje, které vedou k lepší kvalitě a srozumitelnosti komunikace. To vše prostřednictvím nenásilné komunikace na základě reálných situací, které si v kurzu vyzkoušíme.

Naučte se rozumět dynamice konfliktů, strategiím chování v konfliktních situacích, překonání konfliktů a hledání řešení. Poskytneme vám nástroje pro efektivní komunikaci jak v konfliktech, tak i v běžném prostředí, zvládání emočně náročných situací, dovednosti vyjednávání a využití mediace v pracovním prostředí. Rozvíjejte své dovednosti, abyste lépe řešili nedorozumění a problémy ve svém pracovním prostředí.

 

Tréninky pro lektory, leadery

a všechny, kteří musí umět "mluvit"

Jak připravit a vést školení nebo tréninky? Jak publikum přesvědčit a zapůsobit prezentací? Naši trenéři jsou odborníci na mluvené slovo a metodiku a pomohou vám s rozvojem kompetencí a schopností pro úspěšné školení nebo prezentaci.

Přijďte se naučit předávat své odborné znalosti. Na našem tréninku vás naučíme, jak efektivně vést skupinu lidí, sdílet osvědčené tipy a triky a systematicky připravovat a prezentovat program. Z tréninku si odnesete užitečné teoretické i praktické poznatky, které vám pomohou při přípravě her, porad, workshopů a online lekcí.

Bez dobrých prezentačních dovedností zapadne i sebelepší myšlenka. Být přesvědčivý v projevu verbálním i neverbálním, umět využít hlas k upoutání pozornosti, zvolit správná gesta, strukturovat svou řeč, aby byla srozumitelná a přitom stručná. Naučíme vás jak zohlednit při tvorbě řeči/prezentace publikum, jak ho přesvědčit a stát se charismatickým řečníkem.

Kdo vás těmito tréninky provede?

Pro náš tým je práce s vedením lidí a komunikací velkou vášní i denním chlebem. Mají bohaté zkušenosti z různých oblastí, včetně ziskového i neziskového sektoru a pedagogiky. Kromě zkušeností v leadershipu, nenásilné komunikaci, vedení workshopů a efektivního vzdělávání ostatních mají odbornost i v dalších souvisejících oblastech.

Tréninky obchodních dovedností

Jak připravit a vést školení nebo tréninky? Jak publikum přesvědčit a zapůsobit prezentací? Naši trenéři jsou odborníci na mluvené slovo a metodiku a pomohou vám s rozvojem kompetencí a schopností pro úspěšné školení nebo prezentaci.

Zvyšte úspěšnost obchodníků v prodeji. Naučíme vás základní postupy v jednotlivých fázích obchodního jednání, správně se ptát, argumentovat, reagovat na námitky a uzavírat obchody. Prozkoumáme strukturu obchodního jednání, včetně přípravy, kontaktní fáze, analytické schůzky, prezentace nabídky, zvládání námitek, uzavření obchodu a následné aktivity.

Potřebujete fixovat získané obchodní dovednosti a znalosti z tréninků? Získat od trenéra okamžitou zpětnou vazbu za provozu přímo na pracovišti s reálnými klienty v reálných situacích? Začněte pracovat individuálně s trenérem na rozvojových potřebách s pomocí moderní tréninkové metody zaměřené na prodejní a komunikační dovednosti.

Řešíte ve firmě strategické otázky? Potřebujete pomoci definovat vizi a misi, posílit firemní kulturu nebo zvýšit angažovanost zaměstnanců? 

Pomůžeme vám na jednom z našich strategických workshopů.

Tréninky time managementu

Času máme všichni stejně. Naučte se jej využít na maximum. Osvojte si praktické techniky pro zlepšení vlastní produktivity. Naše trenérka Jana vás naučí stanovovat cíle, prioritizovat úkoly, plánovat čas a využívat své biorytmy pro optimální výkon. Společně se zaměříte také na eliminaci rozptylování a prokrastinace, efektivní vedení porad a produktivitu při práci z domova.

Kdo vás provede tréninky time managementu?

Jana má zkušenosti jako interní trenérka v nadnárodních společnostech a také v oblasti prodeje B2C. Specializuje se na soft skills školení a rozvoj v oblasti komunikace, obchodu a time managementu. Její tréninky On the Job pomáhají upevnit správné návyky v každodenní praxi.

Chcete dostávat novinky ze světa HR pravidelně do své e-mailové schránky? 
Náš newsletter je pak přímo pro vás…

Tréninky well-being

na zlepšení duševní pohody a psychické odolnosti

Naše lektorka Eva vám představí základní oblasti, které ovlivňují duševní zdraví a metody, jak s ním pracovat. Naučíte se, jak si vylepšit své pocity a zvládat pracovní zátěž. Kurz poskytuje nástroje pro zvýšení spokojenosti v práci i v životě, udržení dlouhodobé energie a plného využití svého potenciálu. Při tréninku využíváme vědecké poznatky pozitivní psychologie a psychologie práce pro zkoumání faktorů ovlivňujících životní spokojenost a zdraví.

Kdo vás provede tréninky psychické pohody?

Psycholog a právník? Evu Šupej Kostolanskou zaujaly právě tyto dva obory, a proto se je snaží propojovat v roli lektorky, kouče a vedoucí právnického týmu. Do výkonově zaměřeného prostředí nejen právnického světa se snaží přinášet zkušenosti s relaxacemi, duševním zdravím a životní spokojeností. Z mnoha jejích výcviků můžeme zmínit třeba mindfulness, pozitivní psychologii pro leadership nebo probíhající psychoterapeutický výcvik. 

Zaujaly vás naše vzdělávací tréninky?

Stáhněte si náš katalog pro více informací nebo nám rovnou napište prostřednictvím formuláře a společně připravíme trénink na míru potřebám vaší firmy.