Originální teambuildingy

PŘIPRAVTE PRO SVŮJ TÝM JEDINEČNÝ ZÁŽITEK

Pozitivní a přátelská atmosféra, zábava, nevšední aktivity, společné zážitky. Vždy tak, aby odpovídaly účastníkům, firmě i vaší firemní kultuře. Jsme tým profesionálních lektorů a srdcařů, kteří mají za sebou realizaci více jak 100 úspěšných teambuildingů. Naše teambuildingy pomohou zajímavou formou stmelit váš tým a zlepšit vztah i komunikaci mezi kolegy.

Máme domluvenou spolupráci v několika lokalitách v dojezdové vzdálenosti od Brna.

Teambuilding na Ranči u Bizona

Teambuilding v Hotelu Kouty

Teambuilding na rodinném vinařství

Teambuilding v Hotelu Lázně Kostelec u Zlína

Máte zájem o konkrétní nabídky jednotlivých lokalit?

Vyplňte kontaktní formulář a zjistíte více.

Chcete se dozvědět víc o nabízených programech pro teambuildingy? Stáhněte si náš katalog.

Více než

0 hodin
s účastníky našich teambuildingů
0 akcí
u našich klientů
0 let
let praxe

FIRMA V AKCI

Postavit nápaditou domino dráhu nebo vor na přeplutí rybníka. Zasmát se u netradičních sportů a aktivit a poznat kolegy zábavnou formou i z jiné stránky. Teambuilding  pro vás připravíme na míru, nebo nabídneme léty osvědčené programy.

FIRMA V DÍLNĚ​

Pracujete hlavou a chcete si pro jednou užít viditelný výsledek práce. Pojďme společně tvořit. Hmyzí domky, mozaiky nebo další výrobky, které potěší nejen člověka, ale i přírodu. Zkušený instruktor vás naučí vše potřebné a dohlédne na to, abyste si to v bezpeční užili. Míru náročnosti si zvolíte sami.

FIRMA V KUCHYNI​

Jídlo spojuje lidi i kultury odpradávna. Kuchyň je místem, kde shodíme starosti a vytvoříme něco dobrého. Naše firma v kuchyni je ideální tréninkové prostředí pro všechny klienty. Chcete se parádně pobavit u netradičních receptů a kuchyňských disciplín anebo si v kuchyni nanečisto vyzkoušet leadership, projektové plánování nebo zlepšit spolupráci? Těšte se na závěrečnou hostinu.

VEČÍRKY A JEDNOHUBKY

Chcete si vašemu firemnímu večírku dodat šťávu? Chcete, aby se na vaši konferenci nebo poradu ještě dlouho vzpomínalo? Nebo lidem po náročném školení udělat večer za odměnu? Dokážeme vaši akci okořenit krátkými programy. Vědomostní riskuj, elegantní casino,  soutěž v hospodské zručnosti, karaoke, taneční večer ddr,….nabídku máme opravdu širokou.

Chcete sestavit individuální teambuilding?