HR strategie

POZVĚTE SI DO FIRMY ZKUŠENÝ HR TÝM

 

Jsme tým HR profesionálů, kteří vás provedou nastavením firemní kultury, cyklu zaměstnance a procesů tak, aby vaše firma využila potenciál svých lidí naplno a přitom je podpořila v radosti z práce.

Specializujeme se na technologické a rychle rostoucí malé a střední firmy, protože pro ty jsou lidé naprosto klíčoví.

Z našich zkušeností víme, že až 80% firem nepracuje s potenciálem svých zaměstnanců. Zkuste s námi jít cestou HR strategií, které pomáhají aktivovat potenciál vašich zaměstnanců. Správně nastavená HR strategie umožní vaší firmě dosáhnout lepších výsledků a cílů v kratší době a výrazně tak posílí vaši konkurenceschopnost.

Čemu se věnujeme nejčastěji

Naše aktivity v oblasti HR strategie

Externí HR tým - flexi tarif

Navyšte s námi kapacitu díky pronajmutí externího HR týmu odborníků a řešte s námi cokoliv vás trápí. Zkonzultujte s námi vaše nápady nebo na nás předelegujte kus vaší práce. Využijte naše kouče pro váš management nebo facilitátory na moderování vaší porady.
Kdykoliv nás potřebujete, kryjeme vám záda a jsme připraveni přiskočit.

HR interim manager

Vybereme pro vás z našeho týmu jednoho hlavního Interim HR managera, který bude chtít dobře poznat vaši firmu a kulturu a bude „žít s vámi“.

Ve spolupráci s našim týmem Inspiraty a s vašim HR a vedením zanalyzuje vaši situaci, navrhne HR strategii a poté rovnou pomůže s její implementací.

Strategické HR projekty

Netroufáte si na celou HR strategii nebo chcete posunout jen dílčí oblast. Uděláme spolu s vámi analýzu potřeb a navrhneme konkrétní projekt, jeho vizualizaci i orientační časovou dotaci.


Seznam nejoblíbenějších projektů najdete níže.

Chcete se dozvědět více o konkrétních případech, které jsme u klientů řešili? Stáhněte si následující případové studie a podívejte se na to, jak pracujeme.

CHCETE UŠETŘIT?

Víte, kolik můžete ušetřit na:

NEEFEKTIVNÍM NÁBORU A ON-BOARDINGU

NEKVALITNÍ INTERNÍ KOMUNIKACI

ODCHODECH ZAMĚSTNANCŮ

ŠPATNĚ ZVOLENÉM VZDĚLÁVÁNÍ

NEMOTIVUJÍCÍCH PRÉMIÍCH

VYHOŘELÝCH A NEGATIVNÍCH LIDECH

CO ZÍSKÁTE?

VYŠŠÍ ZISK

LIDÉ KVALITNĚ PRACUJÍ

DOBRÉ JMÉNO FIRMY

PŘIPRAVENOST NA RŮST A ZMĚNY

DLOUHODOBÁ UDRŽITELNOST

Jak poznáme výkonné lidi,

Jak ovlivňujeme výkon?

 

Jaké máme leadery,

chce je někdo následovat?

 

Jak se zaměstnanci

cítí ocenění?

 

Jak řídíme firmu?

 

Jak inovujeme?

Jaký je tok informací

ve firmě?

 

Kolik a jak kvalitních lidí

získáme?

 

Kdo pracuje

na jakých cílech?

 

Jak jsou zaměstnanci

angažovaní?

 

Jak rozvíjíme lidi?

Kolik ušetříme na:

Efektivním náboru

a on-boardingu

Kvalitní interní komunikaci

Odchodech zaměstnanců

Špatně zvoleném vzdělávání

Nemotivujících prémiích

Vyhořelých a negativních

lidech

Vyšší zisk

Lidé kvalitně pracují

Dobré jméno firmy

Připravenost na růst a změny

Dlouhodobá udržitelnost

Chcete dostávat novinky ze světa HR pravidelně do své e-mailové schránky?

Náš newsletter je pak přímo pro vás...

Deset klíčových oblastí HR strategie

Vyberete si jednu, nebo nastavíme rovnou vše?

Přitahujete ty správné lidi?

Víte, v čem jste jako zaměstnavatel jedineční? Společně se podíváme,  jak si stojíte na trhu práce a zda hledáte kandidáty na tom správném místě.

Jak pracujete s nováčky?

Na to vám odpoví náborově adaptační analýza. Zjistíte, zdali pracujete dostatečně s nováčky a zdali vám někde netečou peníze.

Víte, kdo jsou vaši leadři?

Máte vyjasněné kompetence a role? Pomůžeme vám správně rozhodnout a vyjasnit role a zodpovědnosti. Správně vybrat leadery, dát jim dostatečnou podporu, trénink a vzdělání.

Dáváte vašim lidem to, co opravdu chtějí a funguje?

Pracujete více s vnitřní neb o vnější motivací?  Rozvíjíte angažovanost lidí nebo je přeplácíte benefity? Podíváme se na to, jak si stojíte v rámci benefitů a odměňování oproti konkurenci.

Jak ve firmě pracujete s cíli a feedbackem na odvedenou práci?

Jednoduše – kdo neměří, neřídí. a bez feedbacku se nikdo neposune dál. Podíváme se spolu na váš performance management.

Děláte si čas na strategii a inovace?

Udělat si čas na strategii a inovace je klíčovou konkurenční výhodou. My vám pomůžeme nastavit  a ho strávit efektivně i podpořit vaše zaměstnance v proaktivním přístupu.

Jaké kompetence potřebují vaši lidé, aby naplnili vaší strategii?

Provedeme analýzu vzdělávacích potřeb u vás ve firmě, abychom zjistili, jaké rozvojové programy vám nabídnout. Budete pak schopni představit vašim zaměstnancům odpovídající rozvojové plány.

Jak podporujete vaše zaměstnance z dlouhodobého hlediska?

Prostřednictvím well-being analýzy jsme schopni vám doporučit cesty, jak dlouhodobě podporovat vaše zaměstnance. To je jediná udržitelná cesta k dlouhodobé produktivitě bez vyhoření.

Komunikujete efektivně ve firmě?

V rámci analýzy interní komunikace vyladíme komunikaci napříč vaší firmou. Ušetřete čas a zbavte se zbytečných frustrací. 

Fungují vaše agilní týmy efektivně?

Přechod na aglitu nebo samořízení? Pomůžeme vám dobře poskládat týmy z osobnostního hlediska a nastavit v nich fungování, abychom podpořili jeho soudržnost i výkon.

Řešíte kolem lidí ve firmě něco specifického? Potřebujete dobře nastavit oblast a komeptence pro budoucího interního HR? Máte zájem o HR audit. Náš zkušený tým vám rád pomůže.

Jak pracujeme?

Abyste věděli, co od nás můžete čekat

Provedeme kompletní analýzu současného stavu a řekneme vám, jak si stojíte. Společně najdeme vaše silná i slabá místa. Navrhneme konkrétní kroky jak dál a pomůžeme vám s jejich zavedením. 

To vše budeme dělat v úzké spolupráci s vedením a HR oddělením.

Analýza

Návrh HR strategie

Spolupráce při implementaci

Chcete se dozvědět více o HR strategii a odpovědět si na strategické otázky ve vaší firmě? Stáhněte si náš e-book s názvem HR strategie.

Proč tým Inspirata?

Šest důvodů, proč spolupracovat právě s námi

Efektivita

Vždy kombinujeme různé metody pro dosažení nejlepšího možného výsledku. Dotazníky, workshopy, skupinový koučink nebo třeba stínování meetingů. Vždy volíme metody, díky kterým lze nejlépe získat potřebné informace a implementovat změny.

Zážitek

Naše práce nás baví a chceme, aby to s námi bavilo i vás. Věříme, že i samotný proces může být zábava. Ať už si objednáte teambuilding nebo HR strategii, je pro nás důležité, aby naše spolupráce nebyla protkána jen suchou teorií ale hlavně praxí, inspirativní diskuzí a zážitky.

Víc očí, víc vidí

S námi dostanete rovnou celý tým odborníků. Naše zkušenosti z HR, psychologie, managementu v desítkých firem nám pomáhají vidět věci do hloubky a z různých úhlů. 

Individuální
přístup

Celý proces vám bude od začátku do konce vytvořen na míru. Po celou dobu naší spolupráce dostanete svého garanta, se kterým budete komunikovat a který vám bude předávat informace z týmu.

Mnohaleté
zkušenosti

Naše zkušenosti z prostředí startupů i korporátů, soukromého i státního sektoru  rádi využijeme pro inspiraci při hledání té vaší cesty.

Psychologický backround

Díky každodenní práci se zaměstnanci i managementem dokážeme kombinovat nejnověští teorii s praxí. Víme, jak lidé fungují a co potřebují. A dokážeme to srozumitelně zprostředkovat i vám.